Interjero dizainerio konsultacija jūsų namuose!

Tik ką įsigijote naują būstą ar planuojate pertvarkyti turimus namus? Pasitikite savo jėgomis, turite gerą skonį, bet norėtumėte pasitarti kokios pagalvėlės, kilimas, tapetai ar užuolaidos geriausiai tiktų jūsų svetainei, miegamajam ar vaikų kambariui? Atvykite į RETROFORMA salonus P. Lukšio g. 32, Vilniuje ar S. Daukanto g. 13, Kaune.

Susipažinkite su mūsų siūlomu tapetų, audinių užuolaidoms ir baldams, kilimų, šviestuvų ir interjero aksesuarų asortimentu. Konsultacijos metu salone aptarsime Jūsų pageidavimus, lūkesčius, stilistiką ir biudžetą. Kartu išsirinksime jums patinkančius tapetus, užuolaidų ir baldų audinius ar kitas detales. Pagal jūsų pateiktus išmatavimus suskaičiuosime reikiamą tapetų ar užuolaidų audinių kiekį.


Jums tinkamu metu dizaineris atvyks į jūsų namus su pasirinktais audinių, tapetų ar kilimų pavyzdžiais. Išrinksime labiausiai tinkamus sprendimus. Jei planuojate siūti užuolaidas - išmatuosime langus, aptarsime užuolaidų kabinimo bei karnizų tvirtinimo galimybes. Jei renkatės tapetus, išmatuosime sienas ir suskaičiuosime reikiamą tapetų kiekį. Po vizito į namus, paruošime jūsų projekto sąmatą.

 

Konsultacijos namuose paslaugos kaina Vilniuje ir Kaune - 75Eur (salone konsultacijos nėra mokamos). Vykstame ir į kitus miestus, sutarus kelionės mokestį.

 

Užsakant užuolaidas – konsultacijos paslaugos mokestis išskaičiuojama iš sąmatos.

 

Dizainerio konsultaciją galite užsakyti Vilniuje tel.: +37052101123, el.p.: vilnius@retroforma.lt Kaune tel.: +37037765105 el.p.: kaunas@retroforma.lt